Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Aniołek malowany ręcznie na drewnie – Prezent dla Kosmy

Ten Aniołek malowany ręcznie na drewnie, dokładnie mówiąc na grubej desce olchowej to prezent dla Kosmy od babci Joli. Chłopiec czekał na ten prezent kilka miesięcy, aż pomysł anioła dojrzał we mnie.

Mojej klientce podobał się motyw kołyski, który nie pasował mi do tego konkretnie dziecka. Jakoś od początku czułam, że Kosma potrzebuje „przestrzeni”. I dlatego namalowałam Kosmę (dołożyłam mu może półtora roku do obecnego wieku) na huśtawce podczepionej do obłoczka. Widać, że Kosma świetnie się bawi i jest naprawdę zadowolony. Na sąsiedniej chmurce posadziłam jego pieska rasy maltańczyk (namalowałam drugiego psa w swojej karierze!). A na samej górze umieściłam Anioła Stróża, który ma baczenie i na małego Kosmę, i na jego kudłatego przyjaciela. Na życzenie babci anioł miał być w wersji dziecięcej i takiego też namalowałam. A potem w to wszystko wypuściłam kolorowe latawce! To pierwszy obraz z tym motywem, nigdy wcześniej latawce nie przyszły mi do głowy. Mam nadzieję, że będą cieszyć małego Kosmę i że jego młodociany Anioł Stróż zadba o to, by miał życie peeeełne radości.

 

Aniołek malowany ręcznie na drewnie dla Kosmy:

  • Wymiary obrazu: 32 cm x 26 cm
  • Grubość deski – 4 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Pozostałe anioły malowane dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować również obraz z takim motywem lub podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego: kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9484 Kategorie: ,
    Scroll to top