Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Anioł w Aureoli z Gwiazd – Obraz na płótnie

500,00 

Na stanie

Anioł w Aureoli z Gwiazd – obraz, który  namalowałam na płótnie to wynik moich fascynacji ilustracjami Zdzisława Witwickiego i absolutnego uwielbienia dla kotów. Namalowałam zamyślonego Anioła – Dziewczynę, której głowę zdobi złota aureola z gwiazd. Pomyślałam, że aureola z gwiazd odpowiada nocnemu niebu. A potem się okazało, że mojej klientce taka aureola kojarzy się z Matką Boską. I obrazu nie kupiła. I tym sposobem Anioł w aureoli wciąż wygląda przez okno w mojej pracowni. Jest głęboka noc, widać senne bajkowe kamieniczki i czarnego kota. Kot nie śpi, bo noc jest porą kociej aktywności.

Obraz taki świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Może być prezentem do nowego mieszkania, jak również podarunkiem  z okazji urodzin czy rocznicy. Spodoba się zarówno miłośnikom kotów, jak i tym, którzy lubią nastrojowe, bajkowe obrazy.

 

Anioł w Aureoli z Gwiazd:

  • Wymiary obrazu: 40 cm x 40 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm

 

Obraz sprzedaję bez ramy ale jeśli kupujący wyrazi taką chęć to mogę za dodatkową opłatą zamówić ramę w zaprzyjaźnionej firmie ramiarskiej.

Na życzenie mogę również namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Inne moje obrazy z kotami można zobaczyć TUTAJ.

 

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam również na Pinterest gdzie często zamieszczam zdjęcia, których nie ma na stronie Pracowni.

 

Obraz na Prezent
SKU: 6312 Kategorie: ,
Scroll to top