Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Anioł Świętokrzyski w Zielonej Ramie

2 500,00 

Na stanie

Anioł Świętokrzyski w Zielonej Ramie jest to kolejny obraz z cyklu „Pejzaże Świętokrzyskie”. Obraz namalowałam na starej desce dębowej, ściśle mówiąc, na fragmencie łóżka, który nazywa się zanóżek. To ta pionowa część łóżka od strony nóg.
Drewniana rama skojarzyła mi się z ramą okienną. Wykorzystałam więc to skojarzenie do stworzenia okna, przez które wygląda Anioł w towarzystwie czarnego ptaka. W tle namalowałam pejzaż inspirowany widokami Gór Świętokrzyskich i ludowych kilimów. Lubię widok pól, które układają się w pasiaste wzory.
Do malowania na starej desce można wykorzystać różne techniki malarskie. Ja połączyłam farby akrylowe z tłustymi pastelami. Natomiast ramę zanóżka pomalowałam farbami kredowymi i zabezpieczyłam woskiem.

 

Wymiary obrazu z ramą:

  • Szerokość – 94 cm
  • Wysokość – 71 cm
  • Waga – około 10 kg. Stare wezgłowie to bardzo solidnie wykonany przedmiot.
  • Technika – farby akrylowe, tłuste pastele i farba kredowa
  • Z tyłu zamontowałam dwoje metalowych uszu do wieszania na ścianie.

Na życzenie mogę również namalować podobny obraz. Kolorystyka i szczegóły do uzgodnienia. Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Koszt przesyłki.

Zapraszam na Pinterest i do odwiedzania moich profili na Instagramie. Jeśli znajdziesz czas i ochotę to możesz również odwiedzić casami mój fanpage na Facebooku.

 

Anioł Świętokrzyski na starej desce.
SKU: 5810 Kategorie: , ,
Scroll to top