Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż z Dzieciątkiem

„Anioł Stróż z Dzieciątkiem w kołysce” to obraz, który namalowałam z myślą o najmłodszych. Anioł to właściwie nie anioł tylko aniołek, który fruwa nad śpiącym dzieckiem. W rękach trzyma pluszowego misia. Na obrazku namalowałam też noc i niebo usiane gwiazdami.  A na biało-błękitnej chmurce umieściłam maluszka, który słodko śpi. W obrazie wykorzystałam motyw, na który od dawna miałam ochotę – drewnianą kołyskę malowaną w ludowe wzory. Lubię malować dla dzieci. Bardzo lubię też motyw dziecka w  kołysce … Ja, pokolenie wychowane w łóżeczkach ze szczebelkami, mam do kołyski ogromny sentyment.
Anioł Stróż z Dzieciątkiem w kołysce to uroczy obrazek, który można podarować dziecku na przykład z okazji urodzin, chrzcin lub jako ozdobę do pokoju dziecięcego. Z pewnością sprawi maluchowi dużo radości.

Obrazek namalowałam farbami akrylowymi na płótnie. Całość zabezpieczyłam werniksem.

 

  • Wymiary obrazu: 18cm x 18cm.
  • Technika – farby akrylowe na płótnie

Na życzenie mogę namalować podobny obraz w dowolnym wymiarze i kolorystyce. Obraz nie posiada ramy. Na życzenie mogę obraz oprawić.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły około 2 tygodnie. Jeśli podoba Ci się ten obraz to zapraszam do obejrzenia moich pozostałych aniołów – TUTAJ.

 

Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Facebooku.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 6972 Kategorie: ,
    Scroll to top