Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż na Komunię – Anioł w Oknie z Owczarkiem Australijskim

Obraz, który tutaj prezentuję jest to Anioł Stróż na komunię dla Emilki. Zatytułowałam go „Anioł w Oknie z owczarkiem australijskim”. Powstała cała seria obrazów z aniołem siedzącym w oknie. Aniołom tym najczęściej towarzyszy jakieś zwierzę. Tym razem obok Anioła w oknie siedzi wspaniały pies rasy owczarek australijski. Obejrzałam w internecie mnóstwo zdjęć tych piesków i muszę przyznać, że są przepiękne. Psy te charakteryzuje heterochromią, dlatego piesek w oknie ma jedno oko brązowe, drugie niebieskie. Namalowałam go z ogromną przyjemnością, ponieważ lubię malować zwierzęta.  Emilka bardzo lubi książki, dlatego Anioł w oknie czyta książkę. Zakładam, że Anioł i jego podopieczna są do siebie podobni. W tle widać kolorowe kamieniczki. U góry obrazka umieściłam napis: Anioł Stróż dla Emilki.

Obraz pojechał do Wiednia. Oczywiście zawsze cieszy mnie fakt, że któraś z moich prac trafia zagranicę. Ale budzi to też we mnie refleksję na temat rodzin porozrzucanych po świecie i związanego z tym słabego kontaktu z dziećmi i wnukami. Myślę, że taki prezent dla Emilki będzie nie tylko wspaniałą pamiątką uroczystości, ale też przypominajką o bliskich osobach w Polsce.

 

Anioł Stróż na Komunię – Anioł w Oknie z Owczarkiem Australijskim:

  • Wymiary zewnętrzny: 25 cm x 25 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

 

Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

 

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9736 Kategorie: ,
    Scroll to top