Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż Malowany dla Nineczki – Obraz dla Dziecka

Anioł Stróż malowany dla Nineczki powstał z myślą u wnuczce pana Piotra. Muszę Wam powiedzieć, że odkąd maluję anioły, odnoszę wrażenie, że mam dużo dzieci. Pamiętam imię każdego malucha, dla którego maluję i czuję się z nimi mocno związana. Część dzieciaków znam od pierwszych dni życia, bowiem dziadkowie czy też chrzestni przysyłają mi ich zdjęcia, filmiki, opowiadają o nich. Tak też było z Nineczką. Pan Piotr zadzwonił do mnie niedługo po narodzinach wnusi z prośbą o obraz. Początkowo miała to być Święta Nina, patronka. Niemniej jednak, jak szlachetną postacią by nie była (posiadała cudowną moc uzdrawiania chorych, dzięki niej pogańska Gruzja przyjęła chrześcijaństwo), uznaliśmy, że Ninka jest za mała, żeby otrzymywać w prezencie obrazek ze świętą, której atrybutem jest krzyż w ręce. Po raz kolejny okazało się, że Anioł Stróż jest najlepszym prezentem, jakim można obdarować małego człowieka na drogę życia.

Upłynęły dwa miesiące, nim skończyłam obrazek. Przez ten czas przemyślałam, jak powinien wyglądać Anioł Nineczki. Namalowałam słodkiego blond aniołka czuwającego nad śpiącą w kołysce dziewczynką. Całość utrzymałam w lekkich pastelowych kolorach. Bardzo mi zależało, żeby obrazek był przyjemny, kojący, żeby Nineczka zżyła się ze swoim Aniołem Stróżem. Chciałam też zadowolić pana Piotra i jego małżonkę. Prezenty od dziadków mają szczególny wymiar. Są wyrazem bezgranicznej miłości i troski, ale też pragnieniem zostawienia po sobie cennej pamiątki.

 

Anioł Stróż malowany dla Nineczki:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusze

Pozostałe anioły malowane dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, dodatkowe atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterset.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9367 Kategorie: ,
    Scroll to top