Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż Malowany dla Matyldy – Obraz na desce

Anioł Stróż Malowany dla Matyldy zabrał mnie w podróż do Pragi. Jest to obraz na desce z Pragą w tle. Kocham Pragę, a tak dawno tam nie byłam. Skoro Matylda mieszka w Pradze, to oczywistym jest, że jej Anioł Stróż także. A ja podążyłam za nimi. Scenerię obrazu umieściłam nad Wełtawą.  Namalowałam Most Karola i fragmenty kamieniczek. Widok jest tak charakterystyczny, że rozpozna go każdy, bez względu na to, czy był w Pradze, czy też nie. Zapomniałam Wam powiedzieć, że Matylda ma 6 lat i jest słodką blondynką, a obraz jest prezentem urodzinowym. Wiem to, ponieważ babcia dziewczynki jest moją zaprzyjaźnioną klientką i przesyła mi sporo zdjęć swoich wnuków. Matylda jest trzecią z kolei wnuczką pani Małgosi, dla której maluję Anioła Stróża. Jest to dla mnie zawsze bardzo poruszające, kiedy widzę bezwarunkową miłość do wnucząt. Fakt, że ktoś obdarowuje dziecko obrazem (zamiast zabawki), ma dla mnie głęboki wydźwięk.

Obraz namalowałam na desce olchowej. Brzegi zostawiłam niepomalowane, pokryłam je tylko dla kontrastu ciemnobrązową bejcą. Jak Wam się podoba efekt?

 

Anioł Stróż Malowany dla Matyldy:

  • Wymiary zewnętrzny deski: 32 cm x 40 cm
  • Grubość deski – 4 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

 

Większość pozostałych aniołów, które namalowałam dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9665 Kategorie: ,
    Scroll to top