Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż Malowany dla Kamilka – Anioł na prezent z okazji chrzcin

Anioł Stróż malowany dla Kamilka jest prezentem od dziadków z okazji chrzcin. Chrzciny odbyły się 26 grudnia, obrazek jest więc też prezentem pod choinkę. Obraz namalowałam na grubej desce. Zostawiłam niepomalowane brzegi, które zabejcowałam ciemną bejcą. W ten sposób obraz zyskał ramę, a obrazek wygląda bardziej reprezentacyjnie.

Do malowania wykorzystałam motyw kołyski, który bardzo lubią moi klienci zamawiający prezenty na chrzciny. Kiedy pierwszy raz malowałam kołyskę, nie przyszło mi do głowy, że stanie się ona „przebojem” jeśli chodzi o obrazki dla dzieci. Kołyskę z Kamilkiem umieściłam na tle nocnego nieba. Namalowałam też ogromny księżyc, który ozdobiłam złotym brokatem i przykleiłam wycięte ze sklejki gwiazdy . Nad kołyską czuwa Anioł. Pilnuje, żeby malec miał słodkie, spokojne sny. W dole umieściłam kolorowe senne kamieniczki. Wiem, że się powtarzam, ale bardzo lubię ten motyw. Zresztą zawsze maluję inne kamieniczki, nie ma dwóch prac identycznych.

 

Anioł Stróż malowany dla Kamilka – Anioł na prezent z okazji chrztu:

  • Wymiary obrazu: 34 cm x 36 cm
  • Grubość deski – 4 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Rzecz jasna na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam również osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9658 Kategorie: ,
    Scroll to top