Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż malowany dla Iliany – Makowa Panienka

Jest to Anioł Stróż malowany dla Iliany. Nie mogłam się oprzeć pokusie i zatytułowałam go „Makowa Panienka”, ponieważ łąka, na której stoi Anioł z dziewczynką jest usiana makami. Obraz jest prezentem od babci Niny dla dwuletniej wnuczki, która mieszka w Szwajcarii. Pani Nina nie widziała się jeszcze z wnuczką w realu. Ostatnimi czasy często spotykam się z taką sytuacją. Czasy pandemiczne mocno porozdzielały rodziny i zamawianiu obrazków towarzyszy dużo emocji. Osobisty Anioł Stróż jest przejawem troski i ogromnej miłości, którą ze względu na ograniczenia można okazać właśnie przez podarowanie anielskiego opiekuna. Zawsze się wzruszam słuchając opowieści o dzieciach, które pozostają zagranicą i ogromnej tęsknocie, która towarzyszy takim rozdzieleniom najbliższych.

Na prośbę klientki namalowałam Anioła o blond włosach w ciemnoczerwonej sukience, który to kolor ma symbolizować kobiecą energię. Natomiast kwiaty we włosach, białe ubranko dziewczynki, bose stopy nawiązują do energii czerpanej z natury. Gołębica unosząca się w górze kojarzy się z pokojem, miłością i niewinnością. Jest też symbolem duszy, odrodzenia, łagodności.

 

Anioł Stróż malowany dla Iliany – Makowa Panienka:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Rzecz jasna na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam również osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9657 Kategorie: ,
    Scroll to top