Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż malowany dla Emmy – Anioł na Komunię

Anioł Stróż malowany dla Emmy zamieszkał w miejscowości Namur w Belgii. Namalowałam go na prośbę Pani Agnieszki dla jej chrześnicy. Do namalowania wykorzystałam grubą modrzewiową deskę, której nadałam nieregularny kształt. Po bokach deski zostawiłam paski niepomalowanego drewna tworząc w ten sposób ozdobną ramę., którą pokryłam bejcą w kolorze ciemnego brązu.

Namur jest miastem w południowej Belgii, położonym u ujścia rzeki Sambry do Mozy. Nie byłam tam, ale przed namalowaniem obrazu dokładnie o nim przeczytałam i obejrzałam zdjęcia. Poczułam się, jak bym je znała. Namalowałam więc widok na kolorowe kamieniczki w centrum, nabrzeże z parasolkami i rzekę. Chciałam, żeby krajobraz był dziewczynce bliski. Chciałam też, żeby był zarówno bajkowy, jak i realny. A na pierwszym planie umieściłam Emmę z jej osobistym Aniołem. Wierzę, że od tej pory Anioł ten będzie się opiekował dziewczynką. Z pewnością zrobi to dobrze, bo jest to Anioł czuły i opiekuńczy, co widać po tym, jak przytula Emmę. Obraz zabezpieczyłam werniksem i woskiem. Z tyłu umieściłam ozdobną dedykację od chrzestnej i jej rodziny.

 

Anioł Stróż malowany dla Emmy:

  • Wymiary zewnętrzny deski: 31 cm x 39 cm
  • Grubość deski – 4 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

 

Większość pozostałych aniołów, które namalowałam dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9509 Kategorie: ,
    Scroll to top