Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż dla Szymonka

Myślę sobie, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża. Takiego, który chroni, otacza opieką, spełnia prośby i pomaga w dokonywaniu wyborów. Ale nie każdy go widzi. Ja jestem od tego, żeby takiego Anioła zwizualizować. Dlatego kiedy ktoś prosi mnie o prezent dla noworodka, maluję Anioła. Ten, którego tu prezentuję to Anioł Stróż dla Szymonka. Pani Wiesława jest moją „anielską” klientką. Namalowałam dla niej już 2 obrazy ślubne i 2 obrazki na chrzciny; trzeci jest w drodze. Bardzo mnie cieszą te prace, bo w smutnym czasie pandemii przychodzące na świat dzieci są jak promyki radości.

Obrazek malowany dla dziecka powinien sprawiać mu radość. Zwłaszcza, że zwyczajowo jest wieszany przy łóżeczku i jest pierwszą rzeczą, na którą maluch patrzy po przebudzeniu. Dlatego Anioł Szymonka jest bardzo kolorowy. Wykorzystałam motyw, który bardzo lubią moi klienci – motyw kołyski, w której śpi dziecko. Anioł Stróż trzyma Szymka za rączkę, żeby maluch czuł się bezpiecznie. Wiem z doświadczenia, że noc jest dla dzieci częściej porą koszmarów, niż odpoczynku. Przy kołysce położyłam więc trochę zabawek, żeby chłopcu było weselej. Bo jak pisał Janusz Korczak: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Życzę Szymonkowi dużo, dużo radości.

Inne prace z cyklu Anioł Stróż dla dziecka można zobaczyć TUTAJ.

 

Anioł Stróż dla Szymonka:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm (bez ramy)
  • Grubość ramki podobrazia – 2,0 cm
  • Technika: farby akrylowe

Na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Anioł Stróż na Prezent

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8860 Kategorie: ,
    Scroll to top