Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż dla Filipka – Obrazek Malowany na Chrzciny

Anioł Stróż dla Filipka to obrazek, który namalowałam jako prezent na chrzciny.  Do malowania wykorzystałam drzwiczki od szafki, które z dobroci serca podarował mi znajomy stolarz. Dobry z niego człowiek i niewątpliwie ma duże serca dla artystów ( a przynajmniej dla jednej artystki, czyli mnie). Wszystkie ścinki drewna, które są mu niepotrzebne, zamiast do pieca, trafiają do mnie. A ja daję im drugie życie. Drzwiczki te mają atrakcyjne wyżłobienie po obwodzie, dzięki czemu na desce tworzy się rama wokół środka, który maluję.

Tym razem, zgodnie z życzeniem klientki namalowałam anioła, który czyta chłopcu książeczkę. Podobny motyw wykorzystałam już w obrazie dla Agatki (do zobaczenia TUTAJ). Oczywiście zmieniłam anioła, bo przecież nie może być tak, żeby jeden i ten sam anioł był wspólny dla kilkorga dzieci. W tle namalowałam kolorowe kamieniczki, a na nocnym niebie przykleiłam kolorowe gwiazdki. Na dole obrazka umieściłam napis: „Anioł Stróż dla Filipka”. Z tyłu zamontowałam tabliczkę z dedykacją. Całość wykończyłam werniksem i woskiem.

Obrazek Anioł Stróż dla Filipka:

  • Wymiary zewnętrzny deski: 28 cm x 39cm
  • Wymiar samego obrazka: 20 cm x 26 cm
  • Grubość deski – 2 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Pozostałe anioły malowane dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować również obraz z takim motywem lub podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego: kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9494 Kategorie: ,
    Scroll to top