Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż dla Alicji – Obraz Malowany na Drewnie

Anioł Stróż dla Alicji – obraz malowany na drewnie, do powstania którego wykorzystałam stare fragmenty łóżka. Ściśle mówiąc obraz namalowałam na starym zagłówku. Bardzo lubię malować na starym drewnie. Ten zagłówek miał pewnie ze sto lat! Co prawda przygotowanie takiego elementu wymagało trochę pracy. Zagłówek trzeba było odrobaczyć, umyć,  rozebrać na części i złożyć z powrotem. Ale był to działanie, które się opłacało, ponieważ obraz na zagłówku wygląda świetnie. Nie chcę się chwalić, ale nie znalazłam podobnych obrazów w sieci. Dzięki swojej konstrukcji obrazy takie są przestrzenne. Dlatego wykorzystuję je do tworzenia aniołów w oknach. Rama staję się ramą okienną, a płyciny służą do malowania.

 

Obraz Malowany na Drewnie

 

Ten Anioł Stróż jest osobistym aniołem Alicji. Anioł ma twarz mojej klientki. Na jej życzenie namalowałam też kota (oczywiście jest to prawdziwy kot Alicji). Muszę przyznać, że kot skradł moje serce. Nie wiem dlaczego, ale trafiają do mnie anielskie kobiety, które kochają koty. Poza osiołkiem, nie namalowałam innego zwierzęcia! Wracając do obrazu mogę śmiało powiedzieć, że po woli specjalizuję się w tworzeniu osobistych Aniołów, które mają dobrą energię i chronią swoich podopiecznych. Namalowałam Alicję w środkowej części okna. Kota umieściłam po lewej stronie. Zajął całą kwaterę. Widać, że jest roszczeniowy. Ciekawe, czy kot mieszka u Alicji, czy Alicja u niego. W obrazie wykorzystałam też motyw motyla, który jest symbolem małżeńskiego szczęścia. Szczęścia nigdy za wiele.

 

Anioł Stróż dla Alicji – obraz malowany na drewnie:

  • Wymiary obrazu: 95 cm x 75 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9160 Kategorie: ,
    Scroll to top