Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Ślubny na Szczęście – Anioł z Ptakiem

Ostatnio wpadłam na pomysł, jak uatrakcyjnić moje anioły. Zadzwoniła do mnie pani Wiesława z prośbą o namalowanie anioła na prezent ślubny dla córki. Chciała, żeby anioł był opatrzony dedykacją: Anioł Ślubny na Szczęście. Pomyślałam, że zamiast wypisywać dedykację na karteczce, mogę taki napis umieścić na obrazie.  Od tej pory kiedy maluję anioła na ślub, dokładam mu miedzianą lub mosiężną tabliczkę z napisem „Anioł na szczęście”. Co prawda każdy anioł ślubny jest malowany „na szczęście”, ale słowo pisane ma większą moc. Tabliczki wykonuję z mosiężnych lub miedzianych blaszek, które najpierw postarzam, a potem umieszczam na nich odpowiedni napis.

Anioły ślubne maluję na grubych deskach dębowych lub bukowych. „Anioła z Ptakiem” namalowałam na jasnej desce dębowej, którą przyciemniłam bejcą w kolorze antycznego dębu. Mosiężna tabliczka ładnie odznacza się na ciemnym tle. Anioła tradycyjnie namalowałam jako piękną kobietę w otoczeniu kwiatów. Całość zabezpieczyłam woskiem. Z tyłu zamocowałam solidną zawieszkę do wieszania na ścianie. Prezent, z tego, co wiem, był udany. A Anioł z pewnością przyniesie szczęście młodej parze, jak wszystkie moje anioły.

 

Anioł Ślubny na Szczęście – Anioł z Ptakiem:

  • Wymiary obrazu: 33 cm x 46,5 cm
  • Grubość deski – 3 cm
  • Technika: farby akrylowe

Na życzenie mogę oczywiście namalować obraz z podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Obraz malowany na drewnie nie wymaga oprawienia.

Pozostałe Anioły na Prezent, które do tej pory namalowałam są do zobaczenia TUTAJ.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Anioł na Prezent

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8554 Kategorie: ,
    Scroll to top