Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł na Komunię dla Julii – Anioł Grający na Fortepianie

Obrazek, który tu namalowałam to anioł na komunię dla Julii. Zatytułowałam go: „Anioł grający na Fortepianie”. Jest to prezent od chrzestnej mamy Anny. Julia gra na fortepianie, stąd pomysł, żeby namalować grającego na tym instrumencie anioła. Tym sposobem obrazek wpisał się w cykl Aniołów Grających na Instrumentach. Pozostałe prace z tej serii do zobaczenia TUTAJ.

Uważam, że to dobry pomysł, żeby anioł miał atrybuty kojarzące się z osobą obdarowaną, w tym przypadku z małą Julią. Jest to w końcu prezent bardzo osobisty, upamiętniający ważny dzień w życiu dziewczynki. Obrazek namalowałam w jasnych kolorach na różowoczerwonym tle. Wiem z doświadczenia, że jest to kolor, który zawsze podoba się kobieto poniżej 15-ego roku życia. Kremowo-złota rama bardzo ładnie dopełniła całości. Na karteczce dołączyłam wypisaną ręcznie dedykację : Julia „Miej odwagę żyć dla Miłości, Bóg jest Miłością”. (Jan Paweł II).

 

Anioł Grający na Fortepianie – Anioł na Komunię dla Julii:

  • Wymiary obrazu: 20 cm x 20 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm
  • Technika: farby akrylowe

Oczywiście na życzenie mogę namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły około 2 tygodni. Dodatkowa sprawa to rama. W zasadzie obrazy sprzedaję bez ram. Ale na wyraźnie życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej pracowni ramiarskie.

 

Pozostałe Anioły malowane na prezent, które do tej pory stworzyłam można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszam również do odwiedzania moich profili na Pinterest, na Instagramie i na Facebooku.

 

Prezent na Komunię

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8722 Kategorie: ,
    Scroll to top