Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł na chrzest dla Michała

Anioł na chrzest dla Michała jest kolejnym obrazkiem, który namalowałam na prezent z okazji chrztu. Zauważyłam, że anioły takie zamawiają najczęściej rodzice chrzestni. Czasem zdarza się, że obrazki takie maluję na prośbę dziadków. Rodziców zamawiających Anioła na chrzciny nie pamiętam. Pewnie rodzice niemowlaków mają zupełnie inne sprawy na głowie i inne priorytety, niż obrazy z aniołami.
Anioł dla Michała jest prezentem od pani Judyty-matki chrzestnej (a nie mówiłam?!). Często wykorzystuję w obrazkach dla chrześniaków motyw kołyski. Nie wynika to bynajmniej z braku chęci do urozmaicania moich prac. Klienci po prostu ulubili sobie kołyskę i już. Staram się więc, żeby za każdym razem był to inny obraz. Zmieniam kolory, anioły, dokładam zabawki. Ale kołyska jest niezmienialna.
Z tyłu obrazka umieściłam ręcznie pisaną dedykację od pani Judyty:
 „Bo Ci których Duch Boży prowadzi są dziećmi Boga” (Rzym 8;14) Robisz dziś swój pierwszy krok w kierunku Boga. Uchwyć Go mocno za rękę,aby mógł iść z Tobą przez życie,Kochać Cię i wskazywać Ci zawsze dobrą drogę. Błogosławieństw Bożego w dniu Twojego Chrztu Świętego życzy Matka Chrzestna Judyta.

 

Anioł na Chrzest dla Michała:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm (bez ramy)
  • Grubość ramki podobrazia – 2,0 cm
  • Technika: farby akrylowe

Inne obrazy z cyklu Anioł Stróż dla Dziecka są do zobaczenia TUTAJ.

Na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Anioł Stróż na Chrzciny

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8861 Kategorie: ,
    Scroll to top