Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany Ręcznie na Prezent Ślubny – Anioł z Obrączkami

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu i myślę, że nie ma innej uroczystości, która pochłaniałaby tyle emocji i czasu. Jednym z elementów tych przygotowań jest wybór prezentu dla nowożeńców. Wybór jest trudny. Chodzi przecież o pamiątkę na całe życie. Osobiście uważam, że najlepiej sprawdza się zamówiony w mojej pracowni Anioł Malowany Ręcznie na Prezent Ślubny. Po pierwsze dlatego, że jest to prezent unikatowy i nikt nie będzie miał takiego samego obrazu (gwarantuję!). Po drugie jest dekoracyjny, zdobi mieszkanie (w przeciwieństwie do prezentów, które chowa się do pudełka z pamiątkami). A po trzecie jest prezentem skrojonym na miarę, bo ja zawsze słucham sugestii moich klientów i uwzględniam osobiste preferencje.

Anioł ślubny, którego tu prezentuję, jest to anioł, którego namalowałam dla mojej „anielskiej” klientki pani Wiesławy. Piszę „anielskiej”, ponieważ zamawia u mnie anioły na różne okazje. Anioł miał być prezentem dla drugiej córki. Zależało mi, żeby ten anioł był zupełnie inny, niż ten, którego namalowałam jej uprzednio. Dlatego stworzyłam jasnego anioła ubranego w białą koronkową suknię. Zrezygnowałam z bejcowania deski w moim ulubionym kolorze dąb rustykalny. W tle namalowała kwitnące krzewy i błękitne niebo. Całość ożywiłam naklejając drewniane kwiaty. Praca stała się przez to trójwymiarowa. Na dłoni anioła posadziłam białego gołębia. Nad głową umieściłam dwa gołąbki podtrzymujące obrączki. Dołączyłam też napis na mosiężnej patynowanej tabliczce: „Anioł na szczęście”. Prezent był trafiony, co bardzo mnie ucieszyło.

 

Anioł malowany ręcznie na prezent ślubny – Anioł na Szczęście

  • Wymiary obrazu: 34 cm x 44 cm
  • Deska modrzewiowa
  • Technika: farby akrylowe, tusze

Na życzenie mogę również namalować obraz na starym drewnie z dowolnym motywem. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie z zamawiającym. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Anioły Malowane na Ślub

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9163 Kategorie: ,
    Scroll to top