Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany Ręcznie na Desce – Anioł na Szczęście dla Oli

Obraz, który prezentuję to Anioł malowany ręcznie na desce. Dawno temu na pchlim targu wypatrzyłam różnej wielkości dębowe drzwiczki od szafek. Wyglądały dość niepozornie, jak wszystko, co jest stare i zakurzone. Ale ja pod warstwą patyny dostrzegłam ogromny potencjał i od razu poczułam, ze będzie to wielka i owocna miłość. Nie myliłam się. Na tych odkurzonych drzwiczkach namalowałam już kilka obrazów. Jednak mój ulubiony format w kwadracie był tylko jeden. Więc tę szczególną deskę przeznaczyłam dla Oli, której namalowałam osobistego anioła na szczęście.

Moja klientka jest bardzo subtelną i eteryczną osobą. Chciałam, żeby jej Anioł był właśnie taki; ulotny, zwiewny. Zawsze dokładam wszelkich starań, żeby osobisty Anioł pasował do osoby, dla której jest przeznaczony. Tym razem namalowałam Anioła na huśtawce ubranego w lekko muślinową sukienkę. Ramę lekko przetarłam i ozdobiłam kwiatami. Kolorystykę obrazu utrzymałam w błękitach i turkusach. Na dole ramy umieściłam patynowaną tabliczkę z miedzi z napisem „Anioł na Szczęście”. Całość wykończyłam woskiem ponieważ stare drewno bardzo lubi natłuszczanie. Dzięki temu prace na starym drewnie nabierają głębi.

 

Anioł malowany ręcznie na desce – Anioł na Szczęście dla Oli

  • Wymiary obrazu: 54 cm x 57 cm
  • Deska dębowa
  • Technika: farby akrylowe, tusze

Na życzenie mogę również namalować obraz na starym drewnie z dowolnym motywem. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie z zamawiającym. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8931 Kategorie: ,
    Scroll to top