Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany na Starej Desce – Anioł Dobrej Nadziei

Anioł Dobrej Nadziei jest to kolejny w mojej pracowni anioł malowany na starej desce. Anioł ten niesie dobrą energię, nadzieję i ochronę. Namalowałam go dla koleżanki z intencją, żeby wszystko, co ją spotyka, było dobre dla niej i jej rodziny. Anioł ten to nowa towarzyszka dla Świętego Franciszka, którego namalowałam Iwonie rok temu.

Do malowania wykorzystałam fragment starej szafki. Zauroczyły mnie jej drzwiczki z ładnym frezowaniem. Szafka trafiła mi się oczywiście „przypadkiem”. Znajomi likwidując mieszkanie po babci uznali, że szkoda pozbywać się starych dębowych mebli, więc obdarowali mnie kompletem szafek kuchennych. A ja, wpisując się doskonale w popularny ostatnio nurt „zero waste”, dałam im nowe życie. Czasami odnoszę wrażenie, że przyjaciele uważają mój dom za przytulisko staroci, bo nigdy nie odmawiam zaopiekowania się choćby najmniejszym skrawkiem szuflady!

Chętnie maluję na starym drewnie, obrazy takie są bardziej klimatyczne i niepowtarzalne, niż te malowane na płótnie. Są też jednak bardziej pracochłonne. W tym przypadku musiałam dokonać liftingu drzwiczek, wyczyścić, zaszpachlować otwory po śrubach i wymienić płycinę. Obraz namalowałam farbami akrylowymi. Moja koleżanka kocha kwiaty, dlatego anioła umieściłam w otoczeniu kolorowych roślin. Całość wykończyłam woskiem i werniksem.

 

Anioł Dobrej Nadziei:

  • Wymiary obrazu: 29 cm x 59 cm
  • Technika: farby akrylowe
  • Z tyłu zamontowałam metalowe ucho do zawieszenia na ścianie.

Anioł malowany na starej desce jest dobrym pomysłem na prezent z okazji i bez okazji dla wszystkich, którzy lubią anioły.

Na życzenie mogę namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 7770 Kategorie: ,
    Scroll to top