Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany na Komunię – Anioł dla Gabrysi

Anioł malowany na komunię –  jest to prezent dla Gabrysi od chrzestnego. Gabrysia ma 10 lat, jest bardzo słodka i lubi różyczki (jak każda dziewczynka w tym wieku). Uznałam więc, że „Anioł z Dzieciątkiem w otoczeniu róż” będzie dla niej wspaniałym prezentem. Namalowałam więc pięknego Anioła, który kołysze niemowlę w ramionach. Bardzo zależało mi na tym, żeby było oczywiste, że jest do „dziewczęcy” obraz. Ponieważ nie przepadam za różowym kolorem, namalowałam go w odcieniach niebiesko-zielonych. Tylko kwiaty pomalowałam na różowo. Chciałam, żeby Gabrysia nie „wyrosła” z tego obrazka, co często się zdarza, gdy praca jest zbyt infantylna. W zalewie zakupów komunijnych często zapominamy o tym, że warto sprawić dziecku coś takiego, co pozostanie jako pamiątka na całe życie. Anioł malowany na komunię dla Gabrysi z pewnością stanowić będzie cenną pamiątkę Komunii Świętej.

Anioła namalowałam na płótnie farbami akrylowymi i kredkami akwarelowymi. Wreszcie na końcu całość zabezpieczyłam werniksem.

 

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm

Na życzenie mogę również namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cena zamówionego u mnie obrazu uzależniona jest przede wszystkim od jego wielkości. Ponadto czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

 

Inne Anioły malowane na prezent można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszam również do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku.

 

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą.

 

 

 

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 6081 Kategorie: ,
    Scroll to top