Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł malowany na komunię dla Natalii – Anioł na zamówienie

To jest Anioł malowany na komunię dla Natalii, anioł na zamówienie specjalne od mamy. Szczerze mówiąc, nigdy nie sięgałam w obrazach do tematu księżniczek, elfików i całej tej bajkowej oprawy, którą małe dziewczynki (a może nie tylko małe dziewczynki) lubią bardzo. Mam dwie córki i coś wiem na ten temat, niemniej nie udało się jeszcze nikomu (do tej pory!) nakłonić mnie do malowania wróżkowych skrzydełek, zamków, do wprowadzenia estetyki rodem z kreskówek Disneya.

Trzeba jednak mieć na względzie, że zawsze maluję Anioły dopasowane do osób, dla których są one dedykowane. Więc kiedy dostałam zdjęcia Natalii, łącznie z kolekcją jej naklejek, zabawek i różnych gadżetów (korona, czarodziejska różdżka i takie tam), wiedziałam, że tym razem będzie inaczej. Po prostu Natalia jest małą księżniczką i nikt tego nie zmieni, a już z pewnością nie ja. I tym sposobem tak prosto z serca namalowałam Natalię z elfickimi skrzydłami, które to skrzydła ozdobiłam kolorowym brokatem. Namalowałam anioła w różowofioletowej sukience (a jakże!) przytulającego dziewczynkę. A w tle umieściłam zamek księżniczki. Tyle w temacie. Dodam, że obraz bardzo się podobał.

 

Anioł malowany na komunię dla Natalii:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

 

Pozostałe anioły malowane na komunię można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9572 Kategorie: ,
    Scroll to top