Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany na Komunię dla Łucji

Jestem dumna z tego, że moje prace są szyte, a raczej malowane na miarę. Każdego klienta i każde zamówienie traktuję z dużą atencją. Obraz, który tu prezentuję – Anioł malowany na komunię dla Łucji jest właśnie takim obrazem „malowanym na miarę”.

Pani Ewelina, mama Łucji zwróciła się do mnie z prośbą o namalowanie Anioła, który będzie pamiątką Pierwszej komunii.  Na obrazie miał być przedstawiony anioł (szatynka z brązowymi oczami) z Łucją, a w tle kwitnące wiśnie. Pomysł od razu mi się spodobał. Łucja od razu też podbiła moje serce (otrzymałam kilka jej zdjęć), bo wydała mi się być trochę podobna do mojej córki. Namalowałam więc pięknego anioła, który przytula dziewczynkę ubraną w komunijną sukienkę. Bardzo mi zależało, żeby podkreślić czułość i głęboką więź, która łączy anioła i jego podopieczną. Myślę, że udało mi się oddać bliskość tej relacji. Dziewczynkę i Anioła umieściłam w oknie na tle błękitnego nieba. Oczywiście, zgodnie z życzeniem,  namalowałam też gałąź kwitnącej wiśni. Bardzo dobrze mi się wpasowała kolorystycznie.

 

Anioł Malowany na Komunię dla Łucji:

  • Wymiary obrazu: 30 cm x 30 cm
  • Technika: farby akrylowe

Pozostałe anioły malowane na komunię można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, dodatkowe atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9329 Kategorie: ,
    Scroll to top