Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany na Drewnie – Anioł w Oknie z Kotem Tajskim

Uwielbiam malować anioły, ale najbardziej mnie cieszy, gdy jest to Anioł Malowany na Drewnie.  Zwłaszcza jeśli jest to anioł malowany na drewnie starym, bardzo już doświadczonym przez czas. Do malowania takich obrazów wykorzystuję najczęściej fragmenty mebli: drzwiczki od szafek, blaty lub (jak w tym przypadku) wezgłowia łóżek. Elementy takie wyszukuję u sprzedawców staroci. Bywa też, że same do mnie trafiają. Lubię stare drewno, ponieważ jest jak dojrzały człowiek. Ma na sobie wypisaną całą historię życia. Ja, dzięki swoim obrazom, pozwalam im zaistnieć na nowo. Stare elementy wymagają specjalnej troski. Najpierw więc je odrobaczam, czyszczę, naprawiam. Dopiero wtedy mogę zabrać się za to, co lubię najbardziej, czyli malowanie.

Wezgłowie kojarzy mi się z ramą okienną. Dlatego maluję anioły w oknie. Więcej aniołów w oknie do zobaczenie jest TUTAJ. Znów więc namalowałam anioła, który wygląda przez okno. Tym razem towarzyszy mu kot tajski. Kota namalowałam na specjalne życzenie pani Teresy, która posiada takiego kota. Muszę przyznać, że koty są bardzo atrakcyjne do malowania. zresztą jeszcze mi się nie trafił klient, który poprosiłby o namalowanie psa! W tle umieściłam nocne miasteczko.

 

Wymiary obrazu z ramą:

 • Szerokość – 100 cm
 • Wysokość – 77 cm
 • Waga – około 10 kg
 • Technika – farby akrylowe, tłuste pastele i farba kredowa
 • Z tyłu zamontowałam dwoje metalowych uszu do wieszania na ścianie.

Obraz namalowałam farbami akrylowymi i tłustymi pastelami. Następnie zabezpieczyłam werniksem i wykończyłam woskiem, żeby nadać drewnu głębi. Z tyłu zamocowałam solidne uszy do wieszania na ścianie.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie.

Zapraszam na Pinterest i do odwiedzania moich profili na Instagramie, na Facebooku.

  Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
  SKU: 7946 Kategorie: ,
  Scroll to top