Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany na desce dla Agatki

Tegoroczna wiosna (anno domini 2021) jest czasem aktywności dziadków. Ze wzruszeniem obserwuję jak ogromna jest ich miłość do wnucząt. Powiedziałabym, że nie ma na nią miary. Anioł malowany na desce dla Agatki jest naocznym przykładem takiej właśnie miłości. Pewnego dnia zadzwonił do mnie pan Tomasz z Rudy Śląskiej i zażyczył sobie obrazek na pierwsze urodziny wnuczki. Przysłał mi zdjęcie Agatki (dobrze jest wiedzieć, dla kogo się maluje) oraz zdjęcie jej pokoiku, w którym będzie wisiał obrazek. Ze względu na małą ilość miejsca obrazek nie mógł być duży. Zdecydowaliśmy się na modrzewiową deskę (są to lekkie deski, bezpieczne dla dzieci), którą przycięłam do formatu A4.

 

Anioł Malowany na Desce

 

Zgodnie z życzeniem pana Tomasza boki deski zaokrągliłam, ponacinałam, żeby deska nie była zwykła prostą deską. Namalowałam Agatkę, która siedzi na kolanach Anioła. Razem czytają książeczkę. Książeczka była punktem obowiązkowym, ponieważ Agatka uwielbia książki. Zawsze uwzględniam sugestie moich klientów, ponieważ anioły , które tworzę, są (o ile można tak powiedzieć o aniołach) aniołami szytymi na miarę. W tle namalowałam senne miasteczko z kolorowymi kamieniczkami i niebo pełne gwiazd. Z przodu obrazka umieściłam napis „Anioł dla Agatki”. Całość zabezpieczyłam werniksem, a boki bezbarwnym woskiem. Z tyłu obrazka przykręciłam tabliczkę z dedykacją od dziadków. Zawsze tak robię, jeżeli tylko klient ma takie życzenie. Zazwyczaj ma.

Urodziny Agatki są 2 maja. Wszystkiego najlepszego Agatko! Niech zawsze otacza Cię dużo miłości.

 

Anioł Malowany na desce dla Agatki:

  • Wymiary obrazu: 21 cm x 29,7 cm
  • Grubość deski – 2,5 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Pozostałe anioły malowane dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9300 Kategorie: ,
    Scroll to top