Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł malowany na Chrzest – Anioł dla Szymona

Jest to kolejny Anioł malowany na chrzest, który powstał pod koniec 2020 roku. Pamiętacie, jak pisałam, że mam anielską klientkę? To taka klientka, dla której malowałam już kilka aniołów na ślub (raczej śluby) oraz anioły na chrzciny. Czuję się emocjonalnie związana z jej rodziną. Obserwuję na bieżąco, jak córki pani Wiesławy wychodzą za mąż i jak z tych związków rodzą się dzieci. Malowałam już Anioła stróża dla Szymonka, potem dla Antosia, a teraz… znów dla Szymonka (to drugi z kolei Szymon). Zawsze cieszę się z nowych klientów, ale bardzo, bardzo cenię sobie tych, którzy zostają ze mną na stałe. Szczycę się tym, że chociaż maluję obrazy w tej samej intencji, są one różne. Tym razem namalowałam Anioła, który siedzi w oknie i przytula małego chłopca. Bardzo mi zależało, żeby oddać opiekuńczy charakter Anioła. W tle umieściłam mój ulubiony motyw sennego miasteczka z kolorowymi kamieniczkami.

 

Anioł malowany na chrzest dla Szymona:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm (bez ramy)
  • Grubość ramki podobrazia – 2,0 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Anioł Stróż na Chrzest

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8937 Kategorie: ,
    Scroll to top